DeWALT DCK820P4 8-dílná AKU sada 18V XR 4x 5,0Ah Li-Ion
Kód: 3077
Neohodnoceno
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Detailní popis produktu
Sada obsahuje následující nářadí :
DCD996 aku bezuhlíková vrtačka s příklepem XRP 18V
Technické parametry:
• Typ baterie: XR Li-Ion
• Napájecí napětí: 18 V
• Max. moment (tvrdý materiál): 95 Nm
• Max. moment (měkký materiál): 66 Nm
• Výkon: 820 W
• Otáčky naprázdno: 0 - 450/ 1 300/ 2 000 ot./min
• Rázů/min: 0 - 8 600/ 25 500/ 3 8250 ú/min
• Kapacita sklíčidla: 1,5 - 13 mm
• Max. průměr otvoru [dřevo]: 55 mm
• Max. průměr otvoru [kov]: 15 mm
• Max. průměr otvoru [zdivo]: 16 mm
• Délka: 213 mm
• Výška: 208 mm
• Šířka: 70 mm
• Hmotnost: 1,6 kg
DCF880 aku bezuhlíkový rázový utahovák 18V 203Nm
• Max. kroutící moment: 203Nm
• Výkon: 250W
• Otáčky naprázdno: 0 - 2300 ot./min
• Rázů/min: 0 - 2 700 ú/min
• Max. průměr šroubu: M20
• Hmotnost: 1,01kg
• Délka: 147 mm
• Vibrace ruka / paže - příklep: 11 m/s2
• Odchylka měření K 1 (vibrace): 4,9 m/s2
• Akustiský tlak: 93 dB(A)
• Odchylka akustického tlaku: 3 dB(A)
• Akustický výkon: 104 dB(A)
• Odchylka akustického výkonu: 3 dB(A)
• Typ baterie: XR Li-Ion
• Napájecí napětí: 18 V
• Držák nástrojů: 1/2"
• Výška: 190 mm
DCG405 aku bezuhlíková bruska 125mm
• Napětí baterie: 18 V
• Výkon: 800 W
• Max. průměr kotouče: 125 mm
• Závit vřetena: M14
• Délka: 310 mm
DCS367 aku mečová pila 18V bezuhlíková
• Napájecí napětí: 18 V
• Počet zdvihů naprázdno: 0 - 2 900 z/min
• Délka zdvihu: 28,6 mm
• Max. řezná kapacita (dřevo): 300 mm
• Max. řezná kapacita (ocelové profily a trubky): 100 mm
• Max. řezná kapacita (PVC): 160 mm
• Hmotnost: 2,3 kg
DCS570 aku kotoučová pila 18V bezuhlíková 184 mm
• Napájecí napětí: 18 V
• Výkon: 460 W
• Průměr kotouče: 184 mm
• Průměr upínacího otvoru kotouče: 16 mm
• Kapacita šikmých řezů: 57 °
• Max. hloubka řezu při 90°: 64 mm
• Max. hloubka řezu při 45°: 49 mm
• Hmotnost: 3.6 kg
DCS335 aku bezuhlíková přímočará pila XR Li-Ion 18V
• Napájecí napětí: 18 V
• Výkon: 400 W
• Počet zdvihů naprázdno: 0-3200 z/min
• Délka zdvihu: 26 mm
• Kapacita šikmých řezů: 45 °
• Max. hloubka řezu (dřevo): 135 mm
• Max. hloubka řezu (kov): 10 mm
• Hmotnost: 2,1 kg
DCL050 aku LED svítilna
• Napájecí napětí: 18 V
• Světelný výkon: 250-500 lm
• CS Oscillations per Minute: 0-20,000
• Typ spínače: Duální s plynulou regulací
• Upínání nástrojů bez použití jiného nářadí: Ano
• Délka: 310 mm
• Hmotnost: 1.06 kg
DCH273 aku bezuhlíkové kladivo SDS plus
• Napájecí napětí: 18 V
• Výkon: 400 W
• Energie 2,1J
• Upínání nástrojů SDS Plus
• Délka: 301 mm
• Hmotnost: 2,7kg
Nabíječka XR FLEXVOLT 10,8V- 54V
• Napájecí napětí: 18 V
• Nabíjecí proud: 4.0 A
4x akumulátor Li-Ion 18V (5,0 Ah)
• Napětí akumulátoru: 18 V
• Kapacita akumulátoru: 5.0 Ah
Aku combo sada DCK820P4 obsahuje
• 1x aku příklepová vrtačka (DCD996)
• 1x aku rázový utahovák (DCF880)
• 1x aku úhlová bruska (DCG405)
• 1x aku pila ocaska (DCS367)
• 1x aku kotoučová pila (DCS570)
• 1x aku přímočará pila (DCS335)
• 1x aku LED lampa (DCL050)
• 1x aku kladivo (DCH273)
• 3x kufr TOUGH SYSTEM
• 1x vozík TOUGH SYSTEM
• 1x duální nabíječka (DCB132)